Outsourcing IT

Outsourcing IT

 • Opieka nad działem informatycznym firm i instytucji, na podstawie umów o gwarantowanym poziomie usług.
 • System Helpdesk z ewidencją zdarzeń i incydentów.
 • Outsourcing IT to zdalna pomoc (on-line), alarmowa linia telefoniczna.
 • Diagnostyka, usuwanie awarii sieci LAN, serwerów, urządzeń peryferyjnych.
 • Konsultacje wdrożeń IT, procesów zakupowych, sprzedaży, dostaw i instalacji oraz szkolenia personelu.
 • Monitorowanie aktywności użytkowników.
 • Outsourcing IT to cykliczne wizyty konserwacyjne w siedzibie Klienta.

Twoje bezpieczeństwo

Sporządzamy dokumenty niezbędne do zarządzania bezpieczeństwem, w tym m.in.:polityk bezpieczeństwa, procedur bezpiecznej eksploatacji, planów ciągłości działania, instrukcji zarządzania systemem informatycznym służącym do przetwarzania danych osobowych.

Jako Outsourcing IT opracowujemy Szczegółowe Wymagania Bezpieczęństwa Systemu oraz Procedur Bezpiecznej Eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy o ochronie informacji niejawnych.

Projektujemy systemy zabezpieczeń infrastruktury TI lub całego obiektu w obszarze organizacyjnym i technicznym.

Sporządzamy listy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu bezpieczeństwa odpowiednio do zidentyfikowanych potrzeb i założeń projektowych danego systemu.

Projektujemy i bierzemy czynny udział w implementacji oraz wdrożeniu systemów zabezpieczeń, w tym analiza topologii i docelowej struktury systemu, w tym np. aplikacji biznesowych w kategoriach wydajnościowych oraz niezawodnościowych, a także wysokiej dostępności.

Zarządzanie Projektami - Strategie

 • Kierowanie lub wsparcie zespołu powołanego do realizacji określonego projektu.
 • Opracowanie założeń i innej dokumentacji na potrzeby Projektu, w tym przygotowanie niezbędnych instrukcji i procedur zarządzania Projektem.
 • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Projektu, w tym analiza i zarządzanie ryzykiem projektowym.
 • Kontrolowanie zakresu i harmonogramu realizacji Projektu, w tym sporządzanie stosownych raportów strategicznych i alertów.
 • Udzielanie wsparcia administracyjnego uczestnikom Projektu, w tym nadzór nad standardami zarządzania projektem i zarządzania jakością.
 • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji Projektu, w tym operacji zarządzania konfiguracją i rejestracji zagadnień projektowych.

ITBox - Outsourcing IT

Świadczymy usługi z zakresu outsourcingu IT kompleksowo obsługując klientów w obszarach związanych z oprogramowaniem i technologią.

Naszą główną specjalizacją jest opieka nad działem informatycznym firm oraz instytucji, uzupełniona o dedykowane rozwiązania obejmujące wdrożenie i utrzymanie serwisów internetowych a także promocję w sieci i wsparcie marketingowe.

Zakres naszej działalności obejmuje Warszawę i okolice, w tym Wyszków, Pułtusk, Serock, Legionowo, Radzymin. Jesteśmy firmą lokalną, która rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków, wynikających z gwarantowanej jakości usług jakie świadczymy ale przede wszystkim wynikających z naszego zaangażowania, bo jako cel nadrzędny ZAWSZE stawiamy sobie bezpieczeństwo i sukces naszego klienta.

COMARCH ERP

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym

 

Zamów Comarch ERP e-Sklep

 

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

 

Comarch ERP XT – program dla firm

Dane kontaktowe

ITBox - Outsourcing IT

Tel.: +48 691 718 302

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Web: http://www.itbox.pl 

Zasięg działalności jest elastyczny, uzależniony od rodzaju współpracy. Czytaj Outsourcing ITUsługi TechnologiczneSzkolenia.